Bistro

Na prízemí Momentu sa nachádza štýlové a útulné bistro s kapacitou 36 miest na sedenie. Stoly sú koncipované tak, aby ste sa cítili príjemne, či prídete vo dvojici alebo s priateľmi či rodinou. Vítaní ste aj so svojimi ratolesťami, ktoré sa môžu zabaviť v našom edukatívnom detskom kútiku.

Bistro Moment ide ruka v ruke so sesterskou reštauráciou Gašperov mlyn – to dobré, čo v Mlyne ponúkame, presúvame aj do Momentu, avšak v bistro štýle a bez potreby predošlej rezervácie. Náš kulinársky tím pod vedením šéfkuchára Radovana Budzáka sa denne snaží pripravovať chutné a kreatívne jedlá inšpirované tradičnou slovenskou, českou a stredoeurópskou kuchyňou.

virtuálna prehliadka

Naše bistro ponúka denne niekoľko sezónnych jedál, od polievky a predjedla, cez hlavné jedlá až po dezert zo surovín, ktoré nám to-ktoré obdobie ponúka. Každý deň si môžete vychutnať aj špeciálnu obedovú ponuku. V bistre Moment ponúkame aj kvalitné víno, pivo, skvelú kávu a výber čajov, chutné domáce limonády a iné ušľachtilé nápoje.

Bistro Moment vám bude k dispozícii aj vtedy, ak budete chcieť u nás zorganizovať rodinnú oslavu, posedenie s priateľmi či seminár pre vašich klientov do kapacity 36 osôb. Pre vašu akciu je možné vybrať si zo sezónneho banketového menu, ktoré Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

 
 

Otváracie hodiny:

Pondelok až nedeľa
09:00 - 21:00

Medzi jednotlivými servismi nás môžete navštíviť a vychutnať si nápoje z našej širokej ponuky, rovnako aj naše domáce sendviče a koláčiky.

V prípade záujmu o raňajky nás neváhajte kontaktovať vopred.

Chcete si urobiť rezerváciu alebo zorganizovať oslavu, stretnutie či zarezervovať romantickú večeru? Kontaktujte nás:
Tel.: +421 52 285 16 81
E-mail: info@namoment.sk

Na našom Facebooku nájdete čerstvé informácie z nášho zákulisia.

viac o ubytovaní